Prověření auta
před koupí

Rozumíme autům a technologiím. Provádíme důkladnou technickou kontrolu, která zahrnuje 100 kontrolních úkonů dle technických postupů a norem výrobce. Jako výstup pro Vás připravíme „Odborný posudek technického stavu vozidla“ včetně fotografií a naměřených hodnot.

Pomáháme lidem investovat své peníze pouze do kvalitního a technicky prověřeného vozidla. Nákup vozu, byť ojetého, je nemalou investicí a je dobré vědět předem, co kupujete. Ne všechna ojetá auta jsou v dobrém stavu a je lepší se jich vyvarovat. U každého kupovaného auta je dobré znát skutečný technický stav a jaké případné servisní kroky Vás po nákupu čekají.

Proces prověření auta

Základem všeho je komunikace a transparentní jednání. O každém kroku informujeme předem, jsme stále na telefonu a k dispozici.

První platba

Druhá platba

Finální vyrovnání

Odborný posudek technického stavu vozidla

Po prověření od nás obdržíte podrobný report obsahující všechny informace potřebné pro správné rozhodnutí, zda vozidlo zakoupit a jaký rozsah servisu vás čeká. Posuďte sami, zda chcete ještě někdy kupovat auto naslepo.

Nejsme korporát. Dovoláte se nám napřímo.

Aktuálně fungujeme jen na doporučení a pro stávající klientelu. Naše ostatní poradenské a školitelské aktivity nás plně vytěžují a asistenci zvládáme jen v omezeném režimu.

This will close in 7 seconds