Ceník

“Ty nejlepší věci v životě nic nestojí, druhé nejlepší musí být jasně kalkulovány a transparentně doloženy.”

Komplexní zajištění nákupu vozidla. Dostanete auto, klíčky, kompletní dokumentaci a jen sednete a jezdíte.

  1. Platba | Plně zúčtovatelná záloha na vyhledávání a spuštění celého procesu Auta na Zakázku – 12 100 Kč s DPH
  2. Platba | Kauce ve výši nákupní ceny vozidla pro zprostředkování nákupu – jakmile je konkrétní vozidlo vybráno
  3. Platba | Doplacení či vrácení rozdílové sumy při vyrovnání společně s předáním vozidla
Příklad nákladů:
Cena vozidla v inzerci 250 000 Kč Odborné prověření na místě 10 490 Kč Náklady na převoz (600km) 13 794 Kč Exportní značky DE-CZ ~250€ = 6 250 Kč Dovozová STK 2 170 Kč Přihlášení a registrace CZ 800 Kč Vstupní servis (předepsaný rozsah) 8 000 Kč Carnolt Auto na zakázku (5,48%) 16 906 Kč
∑ 308 216 Kč

Konečné procento se liší dle cenové kategorie a celkové náročnosti všech zmíněných kroků. Přesnou kalkulaci jsme schopni zaslat na vyžádání v průběhu počátečních kroků spolupráce ke každému poptávanému vozidlu.

5% - 15% z konečné ceny vozidla (s DPH)
4% - 12% z konečné ceny vozidla (bez DPH)
  1. Platba | Ověření VIN i totožnosti vozidla a příprava na kontrolu vozidla na místě včetně komunikace s prodejcem – 7 500 Kč s DPH
  2. Platba | Prověření vozidla technikem na místě a odborný posudek technického stavu vozidla – 10 490 Kč s DPH

Zjištění dostupné servisní historie a záznamů prohlídek, kontrola vozidla dle VIN a záznamů v autorizovaných servisech, osobní prohlídka specialistou přímo na místě a vytvoření podrobného odborného posudku technického stavu vozidla.

Prověření v okruhu 60 km od Mělníka v rámci základní ceny (celková trasa do 120 km). Při delší trase výjezdního technika počítáme 13,30 Kč/km s DPH. Pokud je součástí výjezdu i případný plánovaný převoz (dva řidiči, vlek) pak je cena 22,99 Kč/km s DPH.

17 990 Kč (s DPH)
14 868 Kč (bez DPH)
  1. Platba | Setkání nad správným výběrem motorizace a specifikace. Vyhledání a zajištění dostupných informací.

Podrobné vyplnění dotazníku a specifikace všech parametrů vozidla se specialistou. Víme, které motorizace a systémy jsou vhodné a které nikoli.

Nalezneme pro vás to správné auto a zajistíme vám všechny dostupné informace o jeho historii, stavu a záznamech v servisních knížkách či u servisu, kde bylo vozidlo udržováno.

9 990 Kč (s DPH)
8 256 Kč (bez DPH)

Nabídka asistovaných vozidel dle cenové kategorie

Např: Značka vozidla, model, motorizace, stav km, rok výroby atd...
Pokud jste již narazili na vozidlo, které vás zaujalo, přiložte odkaz, pobavíme se konkrétně.
Pokud jste již narazili na vozidlo, které vás zaujalo, přiložte odkaz, pobavíme se konkrétně.
Vaše cenová hladina včetně všech případných nákladů pro uvedení do provozu nezbytných.
Pokud nám chcete sdělit od koho na nás máte doporučení, tady je to ideální místo. Děkujeme.

Odborná diagnostika vozidel

Máte před sebou neřešitelný problém, chcete se ujistit o správnosti zvoleného postupu, nebo jen potřebujete naprogramovat komponenty ve vozidle či provést kontrolu po neodborné opravě?

Obrací se na nás jak koncoví majitelé, tak autoservisy. Pro obě skupiny máme připravené služby, odpovídající jejich poptávce.

Přijetí vozidla na servis a prvotní ohledání a práce na vozidle v rozsahu do 2 hodin = 4 990 Kč s DPH.

Jak práce diagnosika probíhají?

Díky zkušenostem a schopnosti číst projevy vozidla, je odhalení příčiny často otázkou pár desítek minut měření a testování. Jsou ale případy, kdy je třeba testovacích jízd, proměřování svazků kabelů, odstrojování a další vícepráce, které jsou součástí celého případu a není možné tyto náklady nezahrnout.

Základní očekávaný rozsah v ceně 4 990 Kč je vždy minimum, se kterým se pouštíme do práce. Následně se vám ozveme, a buď je již vše vyřešeno, a domlouváme se na termínu vyzvednutí vozidla, nebo zhodnotíme další postup a vybereme jakou cestou se vydat.

4 990 Kč (s DPH) za přistavení a základní rozsah
4 124 (bez DPH) za přistavení a základní rozsah

Je hodně případů, na kterých si již leckdo vylámal zuby a auto by již nejradši hodil ze skály. Co měsíc se nám jich pár ozve:

“Dobrý den, do auta jsme již nainvestovali skoro X desítek tisíc a pořád to nefunguje, až teď se obracíme na vás… ale už do toho nechceme dát ani korunu navíc, pokud tomu nepřijdeme na kloub a neodhalíme příčinu problému!”

A přesně pro tyhle případy máme naši službu 15vZDARMA. Pokud příčinu problému odhalíme, zaplatíte plnou cenu 15 000 Kč (+ DPH). Pokud však na závadu nepřijdeme, neplatíte nic.

Odhalení příčiny často vyžaduje vícepráce, které z hlediska investovaného času jdou plně na naši firmu v domluveném rozsahu zakázky, nutný materiál a náhradní díly jsou však vícenáklady, které ve finální faktuře budeme muset zohlednit. Vše s vámi budeme konzultovat v průběhu opravy.

18 150 Kč (s DPH)
15 000 Kč (bez DPH)
  1. Platba | Při započetí zpracování odborného vyjádření pro případy vedoucí k právním krokům

Odborné vyjádření a zpracování přípravy vhodné k předání na právní šetření či ke komunikaci mezi zúčastněnými stranami. Cena je za prvotní vyjádření v rozsahu do 4 hodin práce. Při navýšení rozpočtu vše domlouváno individuálně.

9 990 Kč (s DPH)
8 256 Kč (bez DPH)

Naši zákazníci jsou spokojeni.

Daniel Tobias
Daniel Tobias
Zdravím, jelikož jsem se rozhodl pořídit vůz z Německa a měl jsem předtím špatné zkušenosti s koupí ojetého vozu z druhé ruky, tak jsem se rozhodl obrátit na p. Karnolta aby mi pomohl s prověřením mého vybraného vozu. Automobil mi skvěle slouží, Děkuji.
Petr S
Petr S
Pana Karnolta jsem kontaktoval na základě doporučení dvou lidí: jednoho automechanika a jednoho pána, který si zde koupil již dvě auta. Líbí se mi přátelský přístup, velká ochota vysvětlit vše potřebné, časová flexibilita a hlavně: nemusel jsem se o nic starat. Auto přivezli na klíč, vlastně se 2 klíči 🙂 Vřele doporučuji.
Martin Hrubes
Martin Hrubes
Dobrý den všem, už podruhé jsem se obrátil na p. Karnolta a opět jsem kupoval S-maxe. V obou případech jsem 100% spokojen. Se vším - od přístupu, objasnění +/- co se týče aut a mých otázek. Až budu shánět auto příště, určitě se znovu na M. Karnolta obrátím. Jedno mínus bych našel - neměli jsme moc čas více pokecat. Seděli jsme u nás v pivovaru jen asi hodinu a půl:))). Přeji ať se daří a další nové spokojené klienty, kteří se budou vracet.
Michal N
Michal N
Již podruhé jsem využil jejich služeb, maximální spokojenost, vstřícné jednání, vše vysvětleno, vše jsme probrali.. Auto bylo prověřeno jízdou i diagnostikou, vše zkontrolováno a kupní smlouva byla hned na Mě, Zařízený převoz, servis, přihlášení, technická i pojištění, auto předáno a vše vysvětleno, vůbec o nic jsem se nemusel starat a klidně chodit do práce ... Miluji značku Ford a Pan Carnol splnil můj sen Jiš po druhé a za to moc děkuji
David Kohout
David Kohout
Po rozhodnutí pořídit vůz jsem na doporučení kontaktoval pana Carnolta. Nejdříve jsme konzultovali co hledám a co je pro mě nejvhodnější, např. motorizace. V průběhu hledání proběhlo několik konzultací ohledně nalezených vozů. Po úspěšném nalezení a výběru jsem se již nemusel o nic starat. Vůz byl přivezen do místa bydliště, provedena základní prohlídka a potřebné opravy a přihlášení. Ušetřilo mi to spoustu času a starostí. Mohu jen doporučit.
Petr Vaníček
Petr Vaníček
Protože sám nedokážu při koupi auta posoudit stav vozu, rozhodl jsem se využít služby auto na zakázku. Po kontaktování společnosti a sdělení svých požadavků jsem obdržel cenovou nabídku na předem vytipovaný ford mondeo MK4 s atmosferickým benzinovým motorem, která byla transparentně rozdělena do dílčích kategorií od prohlídky vozu na místě, přes administrativní procesy až po mnou požadovanou přestavbu na LPG. Cena se na první pohled může jevit vyšší, než inzerují jiní obchodníci na svých webech, ale právě její rozpad do jednotlivých položek a možnost tuto cenu probrat se zástupci společnost Carnolt je naprosto transparentní a nestalo se tak, že by cena byla překročena. Navíc vám auto přiváží největší odborníci na FORDa v republice. Jsem rád, že jsem služby využil, protože jsem se nemusel o nic starat. Po potvrzení vybraného auta a jeho zaplacení jsem dostával pravidelné informace, co a kdy se s autem děje a na konci procesu jsem převzal klíčky od připraveného vozu s technickým průkazem. Auto ale mezitím urazilo dlouhou cestu. Prohlídka v Německu, transport, do ČR, provedení vstupního servisu, přestavba na LPG, registrace v ČR a provedení STK. Auto využívám již dva roky a splňuje přesně to, co jsem chtěl. Má velký zavazadlový prostor a nízké provozní i servisní náklady.
Petr “raist” Šťastný
Petr “raist” Šťastný
Fordem od Carnoltu uz nejaky cas jezdim a musim rict, ze velka spokojenost. Na zacatku mi nasli presne co jsem hledal, cely proces by propracovany, osobni a pro me jako laika prijemny. Rad jsem je uz nekolikrat doporucil svym pratelum a rad doporucuji i zde.
Jiri Tichota
Jiri Tichota
Rychlé a kvalitní vyřízení všeho kolem dovozu auta v situaci, kdy sám na tyto věci nemám čas ani know how. Auto předáno po kompletním servisu, s výkladem a doložením všech dokumentů. Maximální spokojenost a doporučuji.🙂
Jiří Tichota
Jiří Tichota
Rychlé a kvalitní vyřízení všeho kolem dovozu auta v situaci, kdy sám na tyto věci nemám čas ani know how. Auto předáno po kompletním servisu, s výkladem a doložením všech dokumentů. Maximální spokojenost a doporučuji.🙂
Petr Šereda
Petr Šereda
Dovoz Německo, líbilo se mi, že p. Karnolt se mnou vše dopředu konzultoval, auto před koupí důkladně prověřil a byl mi nabídnut další případný budoucí servis. Také mi vyhovovalo vyřízení veškeré administrativy spojené s dovozem. Přístup p. Karnolta byl otevřený, nebál bych se napsat přátelský. S "Monďasem" už jsem od koupě byl na několika výletech včetně jednoho v zahraniči a dělá mi jen samou radost!😀😀
Při nákupu a dovozu auta, který Karnoltovi zařídili, jsem ocenil operativní a rychlou domluvu. Vždy jsem věděl v jaké fázi nákupního procesu jsme, co nás dál čeká, a jak dlouho to bude trvat. Bezproblémové vyřízení bez mé aktivní účasti, včetně přihlášení do provozu v ČR – v podstatě jsem dostal klíčky a mohl začít jezdit.
Egon Čierný
Bankovnictví
Nejsme korporát. Dovoláte se nám napřímo.