Ceník

“Ty nejlepší věci v životě nic nestojí, druhé nejlepší musí být jasně kalkulovány a transparentně doloženy.”

Komplexní zajištění nákupu vozidla. Dostanete auto, klíčky, kompletní dokumentaci a jen sednete a jezdíte.

  1. Platba | Plně zúčtovatelná záloha na vyhledávání a spuštění celého procesu Auta na Zakázku – 12 100 Kč s DPH
  2. Platba | Kauce ve výši nákupní ceny vozidla pro zprostředkování nákupu – jakmile je konkrétní vozidlo vybráno
  3. Platba | Doplacení či vrácení rozdílové sumy při vyrovnání společně s předáním vozidla
Příklad nákladů:
Cena vozidla v inzerci 250 000 Kč Odborné prověření na místě 10 490 Kč Náklady na převoz (600km) 13 794 Kč Exportní značky DE-CZ ~250€ = 6 250 Kč Dovozová STK 2 170 Kč Přihlášení a registrace CZ 800 Kč Vstupní servis (předepsaný rozsah) 8 000 Kč Carnolt Auto na zakázku (5,48%) 16 906 Kč
∑ 308 216 Kč

Konečné procento se liší dle cenové kategorie a celkové náročnosti všech zmíněných kroků. Přesnou kalkulaci jsme schopni zaslat na vyžádání v průběhu počátečních kroků spolupráce ke každému poptávanému vozidlu.

5% - 15% z konečné ceny vozidla (s DPH)
4% - 12% z konečné ceny vozidla (bez DPH)
  1. Platba | Ověření VIN i totožnosti vozidla a příprava na kontrolu vozidla na místě včetně komunikace s prodejcem – 7 500 Kč s DPH
  2. Platba | Prověření vozidla technikem na místě a odborný posudek technického stavu vozidla – 10 490 Kč s DPH

Zjištění dostupné servisní historie a záznamů prohlídek, kontrola vozidla dle VIN a záznamů v autorizovaných servisech, osobní prohlídka specialistou přímo na místě a vytvoření podrobného odborného posudku technického stavu vozidla.

Prověření v okruhu 60 km od Mělníka v rámci základní ceny (celková trasa do 120 km). Při delší trase výjezdního technika počítáme 13,30 Kč/km s DPH. Pokud je součástí výjezdu i případný plánovaný převoz (dva řidiči, vlek) pak je cena 22,99 Kč/km s DPH.

17 990 Kč (s DPH)
14 868 Kč (bez DPH)
  1. Platba | Setkání nad správným výběrem motorizace a specifikace. Vyhledání a zajištění dostupných informací.

Podrobné vyplnění dotazníku a specifikace všech parametrů vozidla se specialistou. Víme, které motorizace a systémy jsou vhodné a které nikoli.

Nalezneme pro vás to správné auto a zajistíme vám všechny dostupné informace o jeho historii, stavu a záznamech v servisních knížkách či u servisu, kde bylo vozidlo udržováno.

9 990 Kč (s DPH)
8 256 Kč (bez DPH)

Nabídka asistovaných vozidel dle cenové kategorie

Např: Značka vozidla, model, motorizace, stav km, rok výroby atd...
Pokud jste již narazili na vozidlo, které vás zaujalo, přiložte odkaz, pobavíme se konkrétně.
Pokud jste již narazili na vozidlo, které vás zaujalo, přiložte odkaz, pobavíme se konkrétně.
Vaše cenová hladina včetně všech případných nákladů pro uvedení do provozu nezbytných.
Pokud nám chcete sdělit od koho na nás máte doporučení, tady je to ideální místo. Děkujeme.

Odborná diagnostika vozidel

Máte před sebou neřešitelný problém, chcete se ujistit o správnosti zvoleného postupu, nebo jen potřebujete naprogramovat komponenty ve vozidle či provést kontrolu po neodborné opravě?

Obrací se na nás jak koncoví majitelé, tak autoservisy. Pro obě skupiny máme připravené služby, odpovídající jejich poptávce.

Přijetí vozidla na servis a prvotní ohledání a práce na vozidle v rozsahu do 2 hodin = 4 990 Kč s DPH.

Jak práce diagnosika probíhají?

Díky zkušenostem a schopnosti číst projevy vozidla, je odhalení příčiny často otázkou pár desítek minut měření a testování. Jsou ale případy, kdy je třeba testovacích jízd, proměřování svazků kabelů, odstrojování a další vícepráce, které jsou součástí celého případu a není možné tyto náklady nezahrnout.

Základní očekávaný rozsah v ceně 4 990 Kč je vždy minimum, se kterým se pouštíme do práce. Následně se vám ozveme, a buď je již vše vyřešeno, a domlouváme se na termínu vyzvednutí vozidla, nebo zhodnotíme další postup a vybereme jakou cestou se vydat.

4 990 Kč (s DPH) za přistavení a základní rozsah
4 124 (bez DPH) za přistavení a základní rozsah

Je hodně případů, na kterých si již leckdo vylámal zuby a auto by již nejradši hodil ze skály. Co měsíc se nám jich pár ozve:

“Dobrý den, do auta jsme již nainvestovali skoro X desítek tisíc a pořád to nefunguje, až teď se obracíme na vás… ale už do toho nechceme dát ani korunu navíc, pokud tomu nepřijdeme na kloub a neodhalíme příčinu problému!”

A přesně pro tyhle případy máme naši službu 15vZDARMA. Pokud příčinu problému odhalíme, zaplatíte plnou cenu 15 000 Kč (+ DPH). Pokud však na závadu nepřijdeme, neplatíte nic.

Odhalení příčiny často vyžaduje vícepráce, které z hlediska investovaného času jdou plně na naši firmu v domluveném rozsahu zakázky, nutný materiál a náhradní díly jsou však vícenáklady, které ve finální faktuře budeme muset zohlednit. Vše s vámi budeme konzultovat v průběhu opravy.

18 150 Kč (s DPH)
15 000 Kč (bez DPH)
  1. Platba | Při započetí zpracování odborného vyjádření pro případy vedoucí k právním krokům

Odborné vyjádření a zpracování přípravy vhodné k předání na právní šetření či ke komunikaci mezi zúčastněnými stranami. Cena je za prvotní vyjádření v rozsahu do 4 hodin práce. Při navýšení rozpočtu vše domlouváno individuálně.

9 990 Kč (s DPH)
8 256 Kč (bez DPH)

Naši zákazníci jsou spokojeni.

Martin Lekač
Martin Lekač
Delší dobu, jsem uvažoval o nákupu nového a většího vozu, než v čem jsme s rodinnou jezdívali. Po obhlídce snad všech bazarových webech v ČR, jsme narazil na firmu CARNOLT. Hned, jsem si o této firmě chtěl zjisti co nejvíc informací. A první telefonát mě ujistil, že vydat se formou auta z dovozu, bude to správné. Vždy s vámi vše prokonzultují a nabídnou Vám to co právě vy chcete a do ničeho Vás netlačí a právě naopak doporučí Vám vůz co bude sloužit nejlépe. Jen stačí zaslat specifikace vašeho budoucího vozu, o který máte zájem a vše ostatní Vám zajistí firma Carnolt, vy si už jen pak vyberete z několika vozů co Vám zašlou emailem. Veškerá komunikace s panem Carnoltem, Tomanem a Bulíčkem byla rychlá a Vždy bezproblémová, za mě mohu jen doporučit. Nyní si jezdím ve voze Opel Insignie, který mě velice překvapil. A tak děkuji Všem ve firmě Carnolt, a v budoucnu vím kde se určitě obrátit.
Eva Lukešová
Eva Lukešová
... tento pěkný kousek Ford C-MAX nám dělá už více než měsíc radost 🙂 Potřebovali jsme pořídit rodinné auto, pánové z Ford Carnolt s námi prošli a poradili možnosti ohledně roku výroby, motorizace... Auto nám přihlásili, nachystali komplet a stačilo si jen vyzvednout! Tuto službu auta na zakázku doporučujeme!
Tomáš Růžička
Tomáš Růžička
Potřebovali jsme s rodinou akutně řešit náhradu za stávající automobil a jelikož nejsem odborníkem na auta a adrenalinový zážitek v podobě samostatného výběru auta v českých autobazarech jsem si raději nechat ujít, rozhodl jsem se kontaktovat společnost Carnolt a oslovil je se svými požadavky. Společnost mě obratem kontaktovala a po předání základních informací (roční nájezd, trasy město/dálnice, kolik nás jezdí apod.) mi doporučili automobil s odpovídající motorizací. Rozhodl jsem se využít služby "Auto na zakázku" a automobil mi byl dovezen z Německa. Následně proběhl nezbytný a doporučený servis + veškeré administrativní úkony. Pro upřesnění dodám, že společnost se mnou vše kontinuálně řešila a informovala mě - kam se pro auto pojede, jak auto vypadá, jaké tam budou nezbytné investice, atd. Auto dodáno do cca 1,5 měsíce od zaslání poptávkového formuláře. Oceňuji komplexní služby - dostanete klíčky, dokumentaci k vozidlu a jezdíte. Oceňuji vstřícný a empatický přístup firmy - zejména pana Tomana, se kterým jsem nejvíce komunikoval. Firmu Carnolt doporučuji všem ostatním, kteří se v problematice výběru aut úplně neorientují a chtějí smysluplně poradit.
Jindřich Falta
Jindřich Falta
Mnohaletá vysoká důvěra v profesní a lidský přístup, komunikaci a rychlost v jednání všech od "Carnoltů" 🙂 nás opakovaně přivedla "na Mělník" a vyústila již podruhé v průběhu několika let v cílenou koupi vozu. Velmi si ceníme otevřeného přátelského přístupu a absolutní vysoce nadstandardní korektnosti v celé fázi jednání. Rádi doporučíme jejich služby našim přátelům. Ať se dále daří ! JF, St. Boleslav
Mikuláš Pešta
Mikuláš Pešta
Skvělý servis, velmi vstřícní lidé. Obrátil jsem se na ně na doporučení a velmi rád jejich služby dál doporučím. V autech nejsem příliš zběhlý, a tak jsem velmi ocenil profesionální službu, které se mi dostalo: po stanovení požadavků na vůz a rozpočtu mi pan Karnolt a jeho tým našli několik variant ojetých aut a u všech vysvětlili, jaké jsou parametry, výhody či potenciální nevýhody nákupu. Na zvoleném autě pak provedli veškerý potřebný servis a úpravy (v rámci stanoveného rozpočtu). Při předání vše velmi dopodrobna vysvětlili a předvedli. Kromě kvalitní služby tak oceňuji i vstřícný a lidský přístup.
Petr Sekanina
Petr Sekanina
Auto jsem kupoval zhruba před půl rokem a díky kladným recenzním a opravdu velkému nedostatku času jsem si vybral firmu Carnolt. Pan Carnolt a později i pan Bulíček komunikovali hned ze začátku na profesionální úrovni a po zaplacení zálohy jsem pojal podezření ,že peníze do nich vložené budou dobrou investicí, opak byl však pravdou. V prvním mailu jsem obdržel seznam vozidel abychom si řekli co a jak a jakou cestou půjdeme - hned se tam objevili nějaké pěkné vozy ( Ford Mondeo ), pěkná výbava ,zajímavá cena po přepočtu z eur na koruny, LED světla ,výbava titanium nebo nějaká vyšší, což jsem i panu Carnoltovi psal, že bych byl rád abych za ty peníze - 350 000 - dostal ( teď když už mám čas se tomu ´ , vím, že to opravdu není problém ) V následujících dnech jsme pokračovali v korespondenci a v jednom z mailů jsem obdržel informaci , že pokud uvidím něco zajímavého, mám poslat odkaz a podívají se na to. To jsem také udělal a poslal jsem jeden odkaz na na fotkách pěkné Mondeo s malým nájezdem. Hned druhý den volal pan Carnolt / Bulíček ,že sedají do auta a jedou se na zmíněné auto podívat do Jihlavy ,jestli s tím souhlasím ,že tam volali a auto vypadá ok… říkám fajn, asi vědí co dělají i když už tohle mi přišlo přinejmenším zvláštní ,protože auto na Sautu bych si zvládl asi koupit i sám 🙂 max bych to zavezl k mechanikovi ,ale chyběla mi tam nějaká přidaná hodnota. I tak jsem řekl budiž, věřím jim. Ráno volal pan Carnolt, že auto projeli ,táhne pěkně i když má mírné oděrky ve zkratce mi doporučili koupi vozu a jsem na ně dal. Abych to už neprodlužoval ,výsledek byl ,že mi firma Carnolt přivezla auto, které je absolutní holota, nemá LED světla ,která byla moje zásadní podmínka ,překročili jsme dost limit 350 000 ( i přes to, že auto na sautu stalo 319 000 ) a v následné komunikaci ,kdy jsem sděloval svojí (tehdy ještě) mírnou nespokojenost mi bylo odpovězeno, že vše je vlastně v naprostém pořádku a tak, jak má být. Navrhl jsem panu Carnoltovi, jestli by nebylo dobré v rámci kompenzace a me spokojenosti mi zajistit alespoň ty LED světla (sám tvrdil, že to není nic drahého když mi volal z Jihlavy a potřeboval ,abych si auto koupil ) Odpověď byla opět stejná jako výše - vše je v naprostém pořádku a ty světla svítí dobře ( opravdu nesvítí ) Ve výsledku mám teď díky firmě Carnolt a samozřejmě i mé nezkušenosti ( nezkontroloval sem si pořádně některé věci, například kolik si bere firma procent z ceny vozu, proto také nedávám 1* a uznávám to ) auto za 365 000 , které má hodnotu o 100 000 menší - což mohu doložit , jelikož auto kvůli nespokojenosti prodávám a za 280 000 se nikdo neozval. Po nějakém čase volala slečna od pana Carnolta, že v rámci spokojenosti klientů mě navštíví a zapíše si mé poznatky, aby k takovým přeslapům do budoucna nedocházelo. To by mi asi ke spokojenosti stačilo ,nejsem člověk který dělá problémy i když mi bylo od známých doporučováno radikálnější řešení ,než je tato recenze, říkám si Ok, třeba to bylo opravdu nedorozumění a slečna dá zpětnou vazbu a třeba mi udělají aspoň ty světla a necháme to. Ovšem slečna byla poslední kapkou, protože nepřijela řešit problém ,ale pokusit se mi vnutit pojištění. Sečteno podtrženo velké zklamání , auto za tyto peníze se dá sehnat mnohem ale mnohem lepší , což bych od specializované firmy čekal, chápu ,že každý se něčím musí živit ale 40 000 mi přijde za pár mailů a jednu cestu do Jihlavy celkem hodně, i kdybych s autem byl spokojený a to rozhodně nejsem.
Petr Čermák
Petr Čermák
Já jsem tak rád, že mi tyhle kluky v roce 2019 doporučil kamarád. Díky nim jsem si nechal přivézt Galaxy v TOP stavu u kterého jsem nemusel do teď řešit žádný nákladný servis. Kluci mi na rovinu řekli, jaké typy jsou ok a jaké nebrat a i když se mi to tenkrát nelíbilo, jsem rád, že jsem je poslechl a neměl žádný problém. S klukama jsem byl vždy v kontaktu a tak teď, když nastal čas na změnu mi pomohli s asistencí u Volva XC 90 . U auta zjistili věci, které bych já nikdy neměl šanci najít. Servis tedy musel udělat prodejce na svoje náklady a já mám fakt neskutečnou radost. Ono je prostě skvělé, že tohle nemusíte řešit, kluci všechno udělají za vás . Co se řekne, to platí - žádná překvápka. Pojistku jsem vzal taky od Carnolt, lepší nabídku nedal nikdo. Takže pan Karnolt a pan Bulíček to dělají fakt dobře, tak se toho nebojte! Jo a Galaxy mi i pomohli prodat, prostě paráda a já už to jinak dělat nebudu.
Matěj Bechyně
Matěj Bechyně
Se službou jsem spokojen. Vozidlo (Ford Mondeo MK4, 2009) je v hezkém i technicky adekvátním stavu svému stáří a vše proběhlo dle vzájemné dohody. Super byla míra trpělivosti při mém doptávání se na detaily, doporučuji
tom bulicek
tom bulicek
Zdravím, rozhodl jsem se pořídit auto přes firmu Carnolt a byl jsem nadmíru spokojen. Profesionální přístup, vše mi bylo vysvětleno a výběr auta proběhl podle mojich představ. S autem jsem nadmíru spokojen a dobře mi slouží. V budoucnu se na Carnolt určitě ještě obrátím.
Milan
Milan
Kupoval jsem za pomoci auto Carnolt Ford Focus a spolupráce byla vynikající. Poslali několik nabídek, po vybrání vozu vše zařídily a vůz předali v dohodnutém termínu. Vůz jezdí dodnes. Žádná skrytá překvapení se nekonala. Děkuji.
Při nákupu a dovozu auta, který Karnoltovi zařídili, jsem ocenil operativní a rychlou domluvu. Vždy jsem věděl v jaké fázi nákupního procesu jsme, co nás dál čeká, a jak dlouho to bude trvat. Bezproblémové vyřízení bez mé aktivní účasti, včetně přihlášení do provozu v ČR – v podstatě jsem dostal klíčky a mohl začít jezdit.
Egon Čierný
Bankovnictví
Nejsme korporát. Dovoláte se nám napřímo.