Není nad osobní zkušenost.

“Služeb firmy Carnolt jsem využil již pro své druhé auto v rodině. Dopředu vím, jak celý proces proběhne, kolik zaplatím a jsem o všem v průběhu informovaný. Honza s Michalem jsou v tom, co dělají, profíci!”
 – Miloš Hodač

Jan Karnolt

Zakladatel & specialista na autodiagnostiku

Automobilový technický expert a specialista na diagnostiku vozidel. Pokud si někdo neví rady s výběrem toho správného automobilu, tak velmi často končí u něho. Má za sebou dlouholetou praxi, v automobilové branži se pohybuje přes 30 let. Je specialistou na Fordy, více než 25 let působil jako odborný technický školitel ve Ford Motor Company.

Ve společnosti Ford Motor Company byl mediálně prezentován jako „Honza od Forda“ – reálně existující odborník na technologie uvedené značky a jejich servis. Začínal „od píky“ jako mechanik a karosář, pracoval jako mistr dílny a od roku 1998 se specializuje na diagnostiku vozidel, zejména pak na emisní systémy spalovacích motorů. Vzhledem k neustávajícímu zájmu o automobilovou problematiku a průběžnému vzdělávání v oblasti moderních technologií si udržuje široký přehled potřebný k expertnímu posouzení užitných vlastností a efektivity provozu nejmodernějších systémů. V současné době je školitelem a technickým trenérem na nejnovější technologie a implementaci rozšířené reality do praxe v oboru automotive. Jako expert také spolupracuje na řešení technicky komplikovaných případů se soudními znalci v roli konzultanta. Jakožto specialista na emisní a bezpečnostní systémy moderních automobilů komentuje občas jejich aktuální stav a s nimi související manipulace pro Českou televizi. Auta jsou jeho životem a diagnostika vozidel je více jeho zálibou než pouhou prací.

Michael Karnolt

Společník & Jednatel společnosti

Řídí strategický rozvoj firmy, stojí za procesy a koordinací obchodních a marketingových aktivit společnosti. Zkušenosti s obchodem a poradenstvím získával i díky spolupráci s finanční skupinou Partners a dodnes se aktivně věnuje svým klientům i vzdělávání v rámci rozvoje firmy. Ve spojení se svým otcem založil a vybudoval společnost Carnolt.

Hovoří anglicky a německy a vyjednává pro naše zákazníky lepší podmínky se zahraničními partnery.