Auto na klíč

Auto na klíč

Práce kvapná málo platná. Se svým novým autem se na silnici vydáte do několika týdnů. Rozumíme technologiím, víme které motory jsou vhodné a které nikoli.

Vytipovaná vozidla osobně prověříme a nejvhodnější koupíme, zajistíme jeho dovoz do ČR, vstupní servis i registraci a pojištění. Stačí zaslat svou představu auta a požadavků, celý proces sledovat z pohodlí domova, a pak už jen převzít klíčky. Stejně jako více než stovky zákazníků před vámi.

Funkční ojetý vůz můžete mít i bez desítek hodin pátrání a hloubkové znalosti technologií, když víte na koho se obrátit.

Byrokratický proces zvládáme levou zadní – bez týdnů strávených ve frontách registru vozidel či na stanici technické kontroly.

Vůz vybereme s ohledem na vaše potřeby. Narozdíl od většiny bazarů či překupníků nejsme vázáni žádnou provizní domluvou a ani nám nestojí auta na place, auta vozíme jen na zakázku.

Co získáte?

  • Najdeme vhodná vozidla a osobně je prověříme
  • Zajistíme dovoz, vstupní servis, dovozovou STK a veškerou administrativu včetně registrace
  • Všechny náklady jsou transparentně doloženy
  • Zaplatíte jen tolik, kolik se dopředu domluvíme

Jak zajištění auta na klíč probíhá?

1.

V dotazníku specifikujete své představy o vozidle – jeho využití, výbavě a ceně. Techniku nechte na nás.

2.

U oboustranně odsouhlasených aut prověříme údaje o prodávajícím, historii i servisní záznamy a nezcizenost.

3.

Celý průběh sledujete z pohodlí domova a vybraná vozidla rezervujeme. Po složení kauce vyrážíme k osobní kontrole.

4.

Při osobní prohlídce diagnostikem zkontrolujeme klíčové komponenty a celkový stav. Pokud vše sedí a auto se nám líbí, zajistíme nákup.

5.

Vůz dovezeme a zajistíme jeho uvedení do provozu: vstupní servis, STK a měření emisí, registraci a pojištění, popř. i přestavbu na LPG.

6.

Vše je hotovo. Auto vám předáme i s kompletní dokumentací, servisní knížkou a telefonem na naši asistentku.

Naši zákazníci jsou spokojeni

Službu „auto na klíč“ jsem využil již pro své druhé auto v rodině. Dopředu vím, jak celý proces proběhne, kolik zaplatím a jsem o všem v průběhu informovaný. Honza s Michalem jsou v tom, co dělají, profíci!

Miloš Hodač, manažer firmy

Věděl jsem co chci, Michael mi ujasnil pár technických drobností. Focusa jsme vybrali společně, všechno ostatní zařídila firma. Dostal jsem vše podle domluvy, Focus se mi líbí, jezdí skvěle. Spokojenost.

Lukáš Dohnal, desátník

Nebyl jsem si jistý, jaké vozidlo s jakým motorem je pro mne optimální. Na schůzce mi pan Karnolt vhodný vůz doporučil – koupili jsme jej a dnes máme touto cestou pořízené auto i pro národní reprezentaci. S přístupem firmy Carnolt jsme nesmírně spokojeni a s klidným svědomím službu doporučujeme i dalším lidem.

Petr Limprecht, vedoucí národní reprezentace Taekwondo WTF

Z přístupu pana Karnolta mi bylo jasné, že vložit výběr vozidla do jeho rukou byla správná volba. Vysvětlili mi techniku, vybrali vhodné vozidlo, zajistili nákup, dovoz a vstupní servis, Vše podle domluvy. Dostal jsem vůz s požadovanou výbavou a bez dodatečných investic. Firmu Carnolt mohu doporučit všem zájemcům.

Viktor Zbožínek, manažer v pojišťovnictví

A kolik to celé stojí?

Přesnou kalkulaci vám zašleme před samotným nákupem. Za nalezení, prověření a dovoz si účtujeme 5 až 12 % z konečné ceny vozidla včetně zprostředkovaných služeb.

Náklady třetích stran, tedy: provozní hmoty, náhradní díly součástí vstupního servisu, prověření na STK a úřední poplatky jsou přeúčtovány zvlášť v předem kalkulované výši.

-100tis Kč

12%

100-200tis Kč

12% - 9%

200-300tis Kč

9% - 7%

300-500tis Kč

7% - 5%

500tis Kč+

5%

Kvalitní ojetý vůz na dosah ruky

Pošlete nám představu svého vysněného auta. Ozveme se vám s předběžným odhadem ceny. Úvodní konzultace je zdarma.